
Chakra’s in de mandala (Gevorderden)-Helma Laanen
Cursus bestaat uit 7 lessen. 1x per maand. Cursusprijs € 135,00 (excl. materialen) donderdagmiddag 14.00 – 16.30 uur
In deze cursus gaan we aan de slag met de 7 hoofdchakra’s. Van elke Chakra maken we een mandala en krijg je achtergrondinformatie over de Chakra’s. Het levert prachtige mandala’s op!
Voor wie: iedereen die bekend is met het mandala tekenen of ooit ergens anders een cursus heeft gevolgd. Je hoeft niet te kunnen tekenen!
Data: Geplande startdatum 9 oktober – overige data volgen nog – Opgeven al mogelijk!
Waar: Cultuurhuis – Bovendonk 111 – Roosendaal (Lokaal 1.07)
Wat heb je nodig: Tekenpapier 30 x 30 cm – A4 papier om te oefenen – kleurpotloden – passer – liniaal – gradenboog – potlood, gum en puntenslijper en eventueel fineliners.
Voor meer informatie zie ook www.mandalakunstopmaat.nl Contact en opgeven kan ook via: mandalakunstopmaat@gmail.com